Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Nowy Sącz

Egzaminy na podstawowe i selekcjonerskie uprawnienia do polowania 18-20 października 2022 r.

Informuję, że w dniach 18-20 października br. odbędą się egzaminy testowe, ustne i strzeleckie na podstawowe i selekcjonerskie uprawnienia do polowania oraz wszystkie egzaminy zaległe i poprawkowe.

W dniu 18 października br. od godz. 9.00 w Ośrodku Szkoleniowym Litwiński w Tęgoborzy ul. św. Krzysztofa 5 odbędą się egzaminy testowe (na podstawowe i selekcjonerskie uprawnienia do polowania). Po egzaminach testowych istnieje możliwość zdawania egzaminów ustnych. Ilość zdających egzamin ustny będzie ograniczona. Zapisy na egzamin ustny przyjmowane będą w dniu egzaminu testowego.
Do egzaminu testowego należy zgłosić się telefonicznie w terminie do dnia 13 października br. do ZO PZŁ tel. 18 4490410 Pani Lucyna Zygmunt.

W dniu 19 października br. od godz. 9.00 w siedzibie ZO PZŁ w Nowym Sączu przy ul. Kusocińskiego 47 odbędą się egzaminy ustne. Zapisy na egzamin ustny dla zdających egzamin testowy będą przyjmowane w dniu egzaminu testowego dla pozostałych zgłoszenia należy dokonać telefonicznie do ZO PZŁ tel. 18 4490410 Pani Lucyna Zygmunt.

W dniu 20 października br. od godz. 9.00 na strzelnicy myśliwskiej Fiuk/Sieradza (okręg PZŁ Tarnów) odbędzie się egzamin strzelecki. Egzamin odbędzie się z broni i amunicji opiekuna. Zasady jak w czasie treningów strzeleckich.

Łowczy Okręgowy PZŁ
w Nowym Sączu
Bogusław Rataj

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱