Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium Okręgowego Zjazdu Delegatów PZŁ w Nowym Sączu

LPNazwisko i imię
1.ZAREMBA Tadeusz – przewodniczący
2.PAPIEŻ Antoni – z-ca przewodniczącego
3.LIZAK Waldemar – z-ca przewodniczącego
4.CZECH Robert – z-ca przewodniczącego
5.SŁOWIK Bronisław – sekretarz

 

Lista Delegatów 
Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu

LPNazwisko ImięKoło ŁowieckieFunkcja
1Adamczyk Mieczysław„Orlik” Kraków 
2Antolec Stanisław„Gorce” w Nowym Targu 
3Bagnicki Dariusz„Magura” w Gorlicach 
4Bębenek Józef„Leśnik” Krynica Zdrój 
5Boligłowa Jan„Sokół” Krynica Zdrój 
6Budnik Jan„Lis” KorzennaDelegat na KZD
7Chochliński Kazimierz„Łoś” Łososina Dolna 
8Chrobak Stanisław„Cietrzew” Ochotnica Dolna 
9Czech Robert„Szarak” Gorlicezastępca przewodniczącego Zjazdu , Delegat na KZD
10Dawiec Piotr„Hubert” Tymbark 
11Dorynek Andrzej„Grunwald” Mszana Dolna 
12Dudzik Eugeniusz„Gorce” Kamienica 
13Dziorny Edward„Jarząbek” w Łącku 
14Fałowski Hubert„Szarak” Nowy Sącz 
15Figura Tadeusz„Watra” Zakopane 
16Filas Grzegorz„Bór” w Rabce 
17Fyda Antoni„Rogacz” Nowy Sącz 
18Gawęda Stanisław„Lubań” Krościenko 
19Głowacz Roman„Sabała” Zakopane 
20Górecki Zbigniew„Jaworzyna” Muszyna 
21Górski Wiesław„Wspólnota” Witów 
22Graj Roman„Dzik” GorliceCzłonek NRŁ, Delegat na KZD
23Gryzło Daria„Orzeł” w Grybowie 
24Gryzło Zbigniew„Bażant” w Bobowej 
25Hajduk Roman„Żbik” w Nowym Sączu 
26Hopej Marek„Leśnik” Krynica Zdrój 
27Hotała Paweł„Ryś” Jabłonka 
28Jaróg Kazimierz„Krokus” Nowy Targ 
29Jaskierski Robert„Głuszec” w Nowym Targu 
30Karpiel Jan„Sokół” Krynica Zdrój 
31Kasprzak Stanisław„Przehyba” w Szczawnicy 
32Klimczak Marian„Łoś” Łososina Dolna 
33Klimek Jacek„Ponowa” Rożnów 
34Knurowski Paweł„Głuszec” w Nowym TarguDelegat na KZD
35Komorek Ignacy„Lubań” Krościenko 
36Korona Krzysztof„Darz Bór” Nowy Sącz 
37Kotlarski Mariusz„Głuszec” w Nawojowej 
38Kozłecki Piotr„Przehyba” w Szczawnicy 
39Kożuch Zdzisław„Ryś’ Stary Sącz 
40Król Józaga Szczepan„Rosomak” Poronin 
41Krupa Edward„Szarak Jodłownik” 
42Krygowski Krzysztof„Grabina” w Bieczu 
43Krzysztof Roman„Grunwald” Mszana Dolna 
44Kurzeja Stanisław„Żbik” Nowy sącz 
45Lizak Waldemar„Szarak Jodłownik”Zastępca przewodniczącego Zjazdu
46Lubański Sebastian„Jeleń” w Krynicy Zdroju 
47Maciuszek Jacek„Cis” Nowy Sącz 
48Maczuga Adam„Ryś” Tarnów 
49Majchrzak Mieczysław„Gorce” Kamienica 
50Majka Zbigniew„Skiełek” Łukowica 
51Marek Stanisław„Ryś” Jabłonka 
52Młynarczyk Tadeusz„Ostra” Limanowa 
53Mysza Marek„Dzik” w Porębie Wielkiej 
54Myśliwiec Andrzej„Ryś’ Stary Sącz 
55Oskwarek Józef„Bór” Spytkowice 
56Osmola Janusz„Sabała” Zakopane 
57Papież Antoni„Żbik” w Nowym SączuZastępca przewodniczącego Zjazdu, Delegat na KZD
58Pawłowski Bogusław„Hubert” Tymbark 
59Płatek Jarosław„Ryś” w Gorlicach 
60Przybyłowicz Kazimierz„Magura” w Gorlicach 
61Radziak Wawrzyniec„Orzeł” w Grybowie 
62Rębisz Paweł„Rosomak” Śnietnica 
63Rol Jan„Jeleń” Jordanów 
64Samek Władysław„Głuszec” w Nawojowej 
65Sarniak Tadeusz„Sabała” Zakopane 
66Siarka Edward„Ponowa” Nowy Targ 
67Siokało Roman„Dzik” Gorlice 
68Skraba Klaudiusz„Orzeł” w Grybowie 
69Słowik Bronisław„Przehyba” w Szczawnicysekretarz Zjazdu, zastępca członka NRŁ, Delegat na KZD
70Sobek Marian„Wspólnota” Witów 
71Sobolewski Krzysztof„Ponowa” Nowy Targ 
72Sołtys Bartłomiej„Głuszec” w Nawojowej 
73Sowa Władysław„Szarak” Nowy Targ 
74Stachoń-Burtek Stanisław„Rosomak” Poronin 
75Stachoń-Tutoń Józef„Rosomak” Poronin 
76Stanula Leszek„Grabina” w Bieczu 
77Staroń Dorota„Jaworzyna” Muszyna 
78Stefański Szymon„Jeleń” w Krynicy Zdroju 
79Strzemecki Józef„Darz Bór” Nowy Sącz 
80Szlaga Marian„Gorce” w Nowym Targu 
81Świerz Marian„Ryś” w Gorlicach 
82Tokarz Wojciechniestowarzyszony 
83Tomczyk Mariusz„Skiełek” Łukowica 
84Trzupek Janusz„Jaworz” Limanowa 
85Tumidajewicz Andrzej„Dzik” Gorlice 
86Uryga Stanisław„Szałas” Ujanowice 
87Wojs Tadeusz„Jaworz” Limanowa 
88Wrobel Krzysztof„Ponowa” Nowy Targ 
89Wszołek Marcin„Ryś” w Gorlicach 
90Wyroba Piotr„Sokół” Oświęcim 
91Załęski Janusz„Ryś” w Gorlicach 
92Zapała Michał„Knieja” Skawa 
93Zapiór Paweł„Rogacz” Nowy Sącz 
94Zaremba Tadeusz„Jarząbek” w ŁąckuPrzewodniczący Zjazdu
95Zawiślan Beata„Sokół” Krynica Zdrój 
96Zygarowicz Jakub„Rosomak” Śnietnica 

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i imię
1.RAMS Józef – przewodniczący
2.WŁODARCZYK Kazimierz
3.CZECH Robert
4.ZAPAŁA Michał
5.MAJKA Zbigniew

 

Kapituła Odznaczeń

LPNazwisko i imię
1.PAPIEŻ Antoni – przewodniczący
2.KUBACKI Tadeusz – zastępca
3.ZAWIŚLAN Beata – sekretarz
4.WÓJS Julian
5.KASPRZAK Stanisław
6.WSZOŁEK Marcin
7.LIZAK Waldemar