Myśliwi współorganizatorami Pikniku Ekologicznego

blank

W dniu 2 czerwca 2022 r. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu uczestniczył jako współorganizator w Pikniku Ekologicznym jaki odbywał się w Zespole Szkół im. ks. J.Tischnera w Starym Sączu.
W ramach działań proekologicznych przygotowaliśmy stoisko z dydaktycznymi elementami łowieckimi oraz atrakcjami dla zaproszonych gości, uczniów szkół, rodziców i nauczycieli.
Nasz punkt informacyjny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem przybliżając zagadnienia związane z ochroną środowiska, racjonalną gospodarką łowiecką oraz wykorzystaniem darów lasów i pól.
Spotkanie w Starym Sączu było okazją do integracji myśliwych i osób nie związanych z polowaniem. Wspaniała atmosfera stworzona przez myśliwych stała się podstawą dobrej zabawy dla dzieci i młodzieży oraz umożliwiła przełamanie istniejących stereotypów dotyczących łowiectwa.
Za udział w imprezie oraz wniesiony wkład organizacyjny Zarząd Okręgowy PZŁ w Nowym Sączu otrzymał podziękowania od Dyrektora Szkoły Grzegorza Skalskiego.

Krzysztof Pyrdoł
rzecznik prasowy ZO PZŁ w Nowym Sączu

Udostępnij
Twitter
WhatsApp