Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Nowy Sącz

Myśliwska Paczka „Mikołaj” 2022 w Nowosądeckim Okręgu PZŁ

W ostatnich dniach ruszyła kolejna akcja Mikołajowa – Świątecznej Myśliwskiej Paczki. Jest to odruch serca myśliwych, wywołujący radość dzieci i młodzieży. Myśliwi z Nowosądeckiego Okręgu PZŁ wraz ze Św. Mikołajem zorganizowali i przekazali ponad 100 paczek. Część została ufundowana przez ZO PZŁ w Nowym Sączu i przekazana przez Łowczego Okręgowego dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1,2,3 w Nowym Sączu. Inne przygotowały KŁ DZIK Gorlice i KŁ GŁUSZEC Nowy Targ przekazując je do oddziału Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Krościenku n/Dunajcem i Centrum Opieki nad Dzieckiem „RAZEM” w Gorlicach.
Składam serdeczne podziękowania koleżankom i kolegom z w/wym. Kół Łowieckich za wkład w tegoroczną akcję „Myśliwska Paczka” szczególnie koleżance Teresie Setlak-Dula i kolegom Januszowi Kusiowi i Kazimierzowi Pociecha.

Bogusław Rataj
Łowczy Okręgowy PZŁ

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱