Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Nowy Sącz

Ogłaszamy laureatów konkursu na nazwę aplikacji do rejestrowania obserwacji zwierząt

Informujemy o rozstrzygnięciu konkursu na nazwę aplikacji służącej do zapisywania obserwacji zwierząt w terenie, organizowanego przez Polski Związek Łowiecki. Po starannej ocenie zgłoszeń, Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięskie hasło oraz przyznała dwa wyróżnienia.

Zwycięskie hasło „MOBIDZIK” zostało stworzone przez Agatę Pawlak Molewską. To kreatywna nazwa: nawiązuje zarówno do nowoczesnych form komunikacji, jak i do arcydzieła literatury światowej „Moby Dick” Hermana Melville’a. Połączenie tradycji z nowoczesnością doskonale koresponduje z cechami również naszej organizacji.

Hasło „MOBIDZIK” zostanie oficjalną nazwą aplikacji, która będzie wspierać myśliwych w rejestrowaniu zaobserwowanych zwierząt łownych i chronionych w terenie.

Wyróżnienia

Komisja przyznała także dwa wyróżnienia. Karol Alenkowicz otrzymał wyróżnienie za hasło „LORNETA„, a Jakub Szczepaniak za hasło „TROPIFY„. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci bonów do realizacji w sklepie kolba.pl – główna nagroda to bon o wartości 2000 zł, a wyróżnienia to bony po 500 zł każdy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie. Wasze kreatywne pomysły i chęć wspierania rozwoju narzędzi przyczyniających się do ochrony przyrody są dla nas niezwykle cenne.

Poniżej kilka słów od laureatki Agaty Pawlak Molewskiej:

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱